دوره ایروبیک سی ایکس

ایروبیک سی ایکس

اگر تا به‌حال اسم ورزش بادی پامپ را شنیده باشید، قطعاً نام ورزش سی ایکس هم به گوشتان خورده و آشنایی اولیه‌ای با این ورزش دارید.

زیرا هر دوی این رشته‌ها توسط شرکت لس میلز (Lesmilles) معرفی شده و خیلی زودتر از آن چیزی که فکرش را بکنید به شهرت رسیده‌اند.

ورزش سی ایکس ورکس (CXWORX) چیست؟

ورزش سی ایکس یا همان سی ایکس ورکس که با نام انگلیسی CXWORX توسط شرکت لس میلز معرفی شده، برای قوی تر شدن میان‌تنه بدن توصیه شده و انجام دادن کل تمرینات آن نهایتاً ۳۰ دقیقه وقتتان را خواهد گرفت.

هدف شرکت لس میلز برای معرفی این رشته ورزشی جدید، همانطور که در شعار معرفی آن گفته است، قوی‌تر کردن میان‌تنه (هسته بدن) و به کلی قوی کردن همه بدنتان است.

با انتخاب ورزش سی ایکس هرآنچه که برای رسیدن به بدن قوی تر نیاز دارید را در اختیار خواهید داشت. فرقی نمی‌کند که در چه رشته ورزشی مشغول فعالیت باشید، با انجام مستمر و منظم این تمرینات می توانید به هدفتان یعنی بدن قوی‌تر دست یابید.

ورزش سی ایکس همانند چسب دوقلویی است که وارد بدنتان شده و همه جای بدنتان را به هم می‌چسباند. تمام حرکات ورزشی توصیه شده در این ورزش سطح‌بندی شده و متناسب با تناسب اندام فرد طراحی می‌شود.

شما باید با توجه به آمادگی بدنی‌تان تمرینات را انجام دهید. البته تمرین همه سطح‌ها چالشی بوده و همه عضلات بدنتان را درگیر خواهد کرد.

به‌طور کلی تمرینات سی ایکس چالشی است. شاید بعد از روز ابتدایی تمرین بدن درد و کوفتگی در بخش‌های مرکزی بدن، خصوصاً کمرتان احساس کنید که این طبیعی بوده و نشان‌دهنده قوی‌تر شدن‌تان است. همچنین نیازی نیست بعد از کلاس‌های سی ایکس، تمرین یا ورزش دیگری انجام دهید. تمرینات سی ایکس به اندازه کافی چالشی بوده و اگر در وارد کردنِ فشار به بدنتان زیاده‌روی کنید، دچار آسیب٬دیدگی خواهید شد.
سی ایکس ورکس یک ورزش ترکیبی قدرتی-هوازی است. این به این معناست که بسیار شما را متناسب خواهد کرد. اما افزایش وزن یا کاهش وزن کاملا به تغذیه شما بستگی دارد. اگر ورزشکاری هستید که قصد افزایش وزن دارد، باید از رژیم افزایش وزن پیروی کنید و بلافاصله پس از پایان تمرین، وعده پروتئینی و کربوهیدارتی میل کنید. اگر ورزشکاری هستید که قصد کاهش وزن و چربی‌سوزی دارد باید در کل از رژیم کاهش وزن پیروی کنید و به‌خصوص پس از انجام تمرین، وعده پروتئینی میل شود.

دوره ایروبیک سی ایکس همراه با مربی الهام موحد در سرای محله جنت آباد جنوبی برگزار میگردد.

شنبه  10 الی 11- 9 الی 10

یکشنه 10 الی 11- 9 الی 10

دوشنبه 10 الی 11- 9 الی 10

سه شنبه 10 الی 11- 9 الی 10

چهارشنبه 10 الی 11- 9 الی 10اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه‌مندی
شرکت در دوره
ثبت نام شده: 14 دانشجو
سطح: پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

دوشنبه 6 صبح تا 9 شب
سه شنبه 6 صبح تا 9 شب
چهارشنبه 6 صبح تا 9 شب
پنجشنبه بسته
جمعه بسته
شنبه 6 صبح تا 9 شب
یکشنبه 6 صبح تا 9 شب