آموزش پیانو

آموزش پیانو به صورت خصوصی و آنلاین به روش نوین توسط مدرسین بنام و معتبر از دانشگاه هنر تهران

پیانو یکی از پرطرفدارترین و مهمترین سازهای موسیقی است به طوری که در سراسر جهان رواج پیدا کرده و با توجه به وسعت صدادهی و چگونگی اجرای آن، آموزش پیانو و یادگیری نواختن پیانو چه نزد بزرگسالان و چه کودکان مورد توجه بسیار بوده­ و هست. در آموزش پیانو، هنرجو علاوه بر اینکه نواختن پیانو را فرا می ­گیرد، به مهارت­ ها و توانایی­های دیگری نیز دست پیدا می ­کند. از جمله توانایی­هایی که در طول آموزش پیانو به دست می ­آید می­توان به افزایش تمرکز، افزایش مهارت حل مسأله، توانایی بهتر شنیدن، مهارتهای تعادلی و حرکتی و… اشاره کرد. .

به طور کلی آموزش موسیقی نیاز به علاقه و پشتکار دارد و این مسئله برای تمام سازها یکسان است. پیانو نیز مانند هر ساز دیگری باید از ابتدا زیر نظر استاد پیانو تعلیم دیده شود و برای آن زمان گذاشته شود تا بتوان با تکنیک و استایل درست آموزش را پیش برد.
در قدم اول تهیه ساز پیانو نکته مهمی است که باید زیر نظر یک کارشناس موسیقی انجام شود. پس از تهیه یک ساز خوب و خوش صدا، می توان از طریق آموزشگاه موسیقی و یا تدریس خصوصی پیانو آموزش را آغاز کرد. در کنار آن استاد مربوطه، کتاب و لوازم مورد نیاز را به شما معرفی خواهد کرد.
در ابتدای آموزش، استاد مطالب کلی و ساختار ساز را برای شما توضیح می دهد. سپس از کتب مقدماتی شروع کرده و یک سری قطعات تمرینی برای قویتر شدن انگشتان و هماهنگی دستها و در ادامه تکنیک های مختلف نوازندگی را به شما آموزش داده و به تدریج در تدریس پیانو پیش می رود تا پس از اتمام کتب مقدماتی به سراغ کتابهای پیشرفته تر برود
یادگیری آکاردئون را می توان از سن حدود ۶ سالگی آغاز کرد. یعنی پس از گذراندن دوره آموزش ارف که البته دلخواه است می توان آموزش پیانو را آغاز کرد. کلاس پیانو نیزدر اکثر آموزشگاههای ایران برگزار می شود و اساتید خوب و با تجربه ای در این زمینه مشغول فعالیت هستند.
کتابهای مفیدی برای آموزش پیانو وجود دارند که معمولا اساتید آن ها را معرفی کنند که از داخل آن قطعات و آهنگهای مختلف آکاردئون آموزش داده می شود.

دوره های آموزش موسیقی در سرای محله جنت آباد جنوبی برگزار میگردد.

روزهای دوشنبه

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه‌مندی
شرکت در دوره
ثبت نام شده: 15 دانشجو
مدت زمان: 12 جلسه
سطح: پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

دوشنبه 6 صبح تا 9 شب
سه شنبه 6 صبح تا 9 شب
چهارشنبه 6 صبح تا 9 شب
پنجشنبه بسته
جمعه بسته
شنبه 6 صبح تا 9 شب
یکشنبه 6 صبح تا 9 شب