آموزش زبان انگلیسی

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

8 فایده شگفت انگیز یادگیری زبان انگلیسی که شما را غافلگیر خواهند کرد

تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی در هر مقطعی از زندگی ایده فوق العاده ای است. طبق تحقیقات علمی، یادگیری زبان مزیت های شگفت انگیزی خواهد داشت. یکی از کاربردی ترین زبان های موجود در دنیا، زبان انگلیسی است. فواید یادگیری زبان بسیار است.

امروزه بیش از 1.5 میلیارد نفر در حال صحبت کردن با این زبان هستند. در سرتاسر جهان زبان انگلیسی انتخاب اول بسیاری از کشورهای پیشرفته و صنایع گوناگون است. با درک زبان انگلیسی طیف گسترده ای از فرهنگ های متنوع در اقصی نقاط کره زمین قابل فهم و تحلیل خواهند بود. به طور خلاصه، فهم این زبان مزیت هایی بیکران خواهد داشت.

 

  • فایده اول: ذهن را هشیارتر می کند
  • فایده دوم: فرصت های شغلی بهتر و بیشتر
  • فایده سوم: یکی از بهترین زبان ها برای سفر کردن است
  • فایده چهارم: تحصیل در برترین مدرسه ها و دانشگاه های جهان
  • فایده پنجم: نویسنده بهتری خواهید شد
  • فایده ششم: لذت بردن از ادبیات کلاسیک و فیلم ها به زبان اصلی
  • فایده هفتم: افزایش تمرکز
  • فایده هشتم: آمادگی بیشتر برای یادگیری اصطلاحات روزمره

 

همانطور که ملاحظه می کنید دانستن زبان انگلیسی کمک به سزایی در درک دنیای اطراف به ما می کند. از یافتن فرصت های شغلی بهتر گرفته تا درک عمیق و دقیق ادبیات انگلیسی، همه و همه نشان دهنده این است که با دانستن زبان جهان در دسترس تر خواهد بود.

حال که فواید یادگیری زبان را آموختید، از شما دعوت می کنیم از کلاس های آموزش زبان انگلیسی سرای محله جنت آباد جنوبی دیدن نموده و متناسب با نیاز خود در کلاس دلخواه ثبت نام نمایید.

به طور کلی، مراحل مختلف زندگی، هریک مزیت‌های خاص خود را در یادگیری زبان انگلیسی دارد. برای نمونه در دوران نوزادی، گوش انسان قدرت فوق‌العاده‌ای در درک انواع صداهای اطراف خود را دارد. در این دوره ذهن سرعتی باورنکردنی در تشخیص لهجه‌ی مربوط به یک زبان را دارد. از سوی دیگر سنین بزرگسالی شخص را با قدرت تمرکز بیشتر و ابزاری هم‌چون سواد مجهز می‌کند که بوسیله‌ی آن شخص دامنه‌ی واژگانی گسترده‌ای بدست می‌آورد.
این سوالی است که اصولا در ذهن تمام کسانی که به زبان محبوب انگلیسی علاقه دارند پیش آمده است. در این مقاله قصد داریم تفاوت روش های مختلف آموزش را بیان کنیم. این کار باعث می شود بتوانید به راحتی مسیر آموزش را پیدا کنید و یک انتخاب درست، قاطع و همیشگی داشته باشید. گوته در این باره میگوید: هر کاری که می توانید انجام دهید یا دوست دارید که بتوانید انجامش دهید، باید شروعش کنید.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی بزرگسال به صورت حضوری توسط دکتر علی علی اکبر زاده در سرای محله جنت آباد جنوبی برگزار میگردد.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه‌مندی
شرکت در دوره
مدت زمان: 4 جلسه
سطح: پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

دوشنبه 6 صبح تا 9 شب
سه شنبه 6 صبح تا 9 شب
چهارشنبه 6 صبح تا 9 شب
پنجشنبه بسته
جمعه بسته
شنبه 6 صبح تا 9 شب
یکشنبه 6 صبح تا 9 شب