نقاشی

کلاس نقاشی
  • آشنایی گروه سنی 7 تا 10 سال با نقاشی و تکنیک های مختلف آن 
  • همچنین آموزش طراحی برای گروه سنی 10 سال به بالا
  • آموزش نقاشی برای پیش دبستان و دبستانی ها
  • آموزش طراحی حرفه ای برای نوجوانان و بزرگسالان
شما می توانید تقریبا هر چیزی را نقاشی کنید، رنگی که روی آن قرار می گیرد و سطح آن را فاسد نمی کند (یا استفاده از هنر سخن گفتن، پشتیبانی ). رنگ اکریلیک را می توان بر روی کاغذ، کارت، چوب یا بوم نقاشی کرد ، یا با استفاده از پرایمر که ابتدا استفاده می شود. آبرنگ را می توان بر روی کاغذ، کارت یا بوم مخصوص آبرنگ رنگ کرد . حمایت از رنگ روغن باید ابتدا آغاز شود؛ در غیر این صورت، روغن در رنگ، در نهایت کاغذ یا نخ های بوم را فشرده می کند. شما می توانید پد های کاغذی را که برای کاغذ نفت آماده شده است، مناسب برای انجام مطالعات و یا فضای ذخیره سازی محدود اس
بسیاری از هنرجویان و تازه واردان به عرصه هنر این سوال در ذهنشان تداعی میشود : چگونه نقاشی را شروع کنیم ؟ در آموزش طراحی مبتدی برای شروع طراحی به چه چیزی نیاز داریم؟ به زبان ساده طراحی فقط فرآیند لایه بندی است ، همان طور که در مقاله چگونه نقاشی کنیم توضیح دادیم ، شما از یک طرح ساده شروع می‌کنید و لایه لایه طرح را توسعه می دهید تا زمانی که نتیجه دلخواه خود را بدست آورید.
در این درس ما می خواهیم روی روند کار یعنی اسکچ تمرکز کنیم. اگر می توانید روی یک تکه کاغذ با مداد طرحی را ایجاد کنید، پس می توانید طراحی را هم یاد بگیرید! آموزش طراحی از پایه بهترین روش یادگیری است. برای اینکه یک هنرمند باشید لازم نیست بتوانید خطوط صاف یا دایره های کاملی بکشید.
آموزش ابتدایی طراحی با مداد ، همانند نوشتن ایده روی کاغذ است با تفاوت به اینکه شما به جای نوشتن خط خطی می کنید و این امکان را به شما داده می‌شود ایده های خود را به سرعت خلق کنید تا در طولانی مدت بتوانید در وقت خود صرفه جویی کنید. این یک روش عالی برای طوفان مغزی ( همان طراحی آزاد بدون محدودیت که در نهایت به یک ایده ختم می شود ) است!

آموزش نقاشی برای دبستان و طراحی برای دوره متوسطه توسط استاد مریم مومن در سرای محله جنت آباد جنوبی برگزار میگردد.

در روزهای:

یکشنبه 17-18:30

دوشنبه 17-18:30

چهارشنبه 17-18:30


اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید
افزودن به علاقه‌مندی
شرکت در دوره
ثبت نام شده: 13 دانشجو
مدت زمان: 8 جلسه
سطح: پیشرفته

آرشیو

ساعات کاری

دوشنبه 6 صبح تا 9 شب
سه شنبه 6 صبح تا 9 شب
چهارشنبه 6 صبح تا 9 شب
پنجشنبه بسته
جمعه بسته
شنبه 6 صبح تا 9 شب
یکشنبه 6 صبح تا 9 شب