نزدیک ترین مرکز مذهبی به جنت آباد جنوبی مسجد نظام مافی واقع در آیت الله کاشانی و مسجد صادق آل عبا می باشند. همچنین میتوان به مراکز مذهبی و حسینیه های دیگر مثل مسجد ولی‌ الله‌ الاعظم، مسجد خاتم‌الانبیا (ص) ،مسجد خامس آل‌عبا (ع) ، مسجد صادق آل‌محمد (ص) ،حسینیه خاتم‌الانبیاء ،حسینیه مکتب‌الزهرا (س) و مجمع انصارالحسین(ع) ،هیئت ابوالفضل ،هیئت یاحسین ،هیئت یا حسین زهرا اشاره کرد.

مجمع انصار الحسین

مجمع انصار الحسین در محله جنب آباد جنوبی تهران و در بلوار لاله واقع شده است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند مرکز خرید سمرقند و پایگاه اورژانس ۵۰۶(باغ فیض ستاری ) و پردیس سینمایی کوروش و مرکز بهداشت سازمان برنامه و مجتمع کوروش قرار گرفته است. نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس بهنوش می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

مسجد حمزه سید الشهدا (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهران، تهران، حیدری، شانزده متری یکم، چهاردهم غربی

مسجد حمزه سید الشهدا (مسجد) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان 14 غربی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از چهار مسجد در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین تنور کباب، نان فانتزی سحر، بانک ملت ایران، کافی نت گپ و آموزشگاه رانندگی ایمن قرار گرفته است.
 

مسجد نظام مافی (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، بین جنت آباد و والفجر

مسجد نظام مافی (مسجد) در محله جنت آباد جنوبی تهران و بزرگراه آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اترک و همچنین مرکز خرید مریم، قفل دیجیتال آرین سیف، تعمیرگاه جلوبندی چراغی، ساندویچ ریحان و کافه کاوا قرار گرفته است.
 

مسجد و حسینیه خامس آل عبا (ع)

مسجد و حسینیه خامس آل عبا (ع) در محله جنت آباد جنوبی تهران قرار گرفته است.و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکزی از جمله خدمات کامپیوتری رهام و خدمات کامپیوتری رهام و بوستان نکیسا و کافه قنادی برشتوک و بوم گردی، اجاره ویلا و اقامتگاه قرار دارد.

مسجد صادق آل محمد (ص) (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، پژوهنده، بنفشه پانزدهم

مسجد صادق آل محمد (ص) (مسجد) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان بنفشه 15 م واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از چهار مسجد در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لاله و همچنین کارگزاری بیمه تامین اجتماعی شعبه 28، قنادی طلایی، مهندسین مشاور مهرازان پایدار، طباخی سحر و کترینگ نون و نمک قرار گرفته است.