مراکز درمانی جنت آبادجنوبی

درمانگاه تخصصی کودکان ارمغان (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، لاله غربی، بین معنوی و ابراهیمی 

موقعیت درمانگاه تخصصی کودکان ارمغان در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. درمانگاه تخصصی کودکان ارمغان (درمانگاه) در محله جنت آباد جنوبی تهران و بلوار لاله غربی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو درمانگاه در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین سینما سمرقند، داروخانه دکتر گواهی، تالار پذیرایی سمرقند، شیرینی فروشی تمشک و چلو کبابی چشم بین قرار گرفته است.

سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه تخصصی کودکان ارمغان واقع شده‌اند:

درمانگاه امیر (محله سازمان برنامه شمالی، تهران)

ستان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله موقعیت درمانگاه امیر در محله سازمان برنامه شمالی تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید. درمانگاه امیر (درمانگاه) در محله سازمان برنامه شمالی تهران و بزرگراه آیت الله کاشانی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه درمانگاه در محله سازمان برنامه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خوش سیرت و مجتمع تجاری اترک و همچنین آموزشگاه زبان ایران اروپا، بازار میوه و تره بار جنت آباد، مجموع ورزشی یزدان، مرکز خرید مریم و فروشگاه لاستیک اسکویی قرار گرفته است.

لابراتوارمرضوی (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، لاله یکم موقعیت لابراتوارمرضوی در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. لابراتوارمرضوی (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان لاله یکم واقع شده است. این مکان یکی از پنج بهداشت و درمان در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خوش سیرت و همچنین داروخانه بیدار، بوستان نونهالان، دکتر حسن برخوردار متخصص کودکان، رستوران گیلان خوراک ماسوله و دبیرستان هوشمند دکتر غلامحسین مصاحب قرار گرفته است.

ساختمان پزشکان نور (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، بنفشه نهم موقعیت ساختمان پزشکان نور در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. ساختمان پزشکان نور (مجتمع پزشکی) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان بنفشه نهم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مبلیران اصل، چکاد بام، بوستان آلاله، شیرینی گلستان و شعبه غرب اسنپ قرار گرفته است.

پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بلوار لاله غربی، شانزده متری گلستانه موقعیت پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید. مرکز واکسیناسیون کرونا مرکز بهداشت سازمان برنامه یکی از پایگاه‌های تزریق واکسن کرونا در این شهر می‌باشد. توجه داشته باشید براساس اعلامیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بایستی برای تزریق واکسن کووید ۱۹ به پایگاه‌های تزریق واکسن مراجعه نمایید. لطفاً در هنگام مراجعه به این پایگاه‌های واکسیناسیون علاوه بر استفاده از دستکش و ماسک، سعی کنید در محیط باز و با فاصله مناسب از دیگران منتظر نوبت خود بمانید. همچنین به همراه داشتن کارت شناسایی برای انجام تزریق و ثبت در سیستم سراسری واکسیناسیون عمومی ضروری است. پایگاه مرکز بهداشت سازمان برنامه (مرکز واکسیناسیون) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان 16 متری گلستانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هورا پارک و مرکز خرید سمرقند و همچنین داروخانه دکتر گواهی، کترینگ شله قلمکار، تاکسی سرویس سمرقند، کافه میلانیز و سوپر مارکت آراز قرار گرفته است.

انجمن اوتیسم (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

انجمن اوتیسم (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله جنت آباد جنوبی تهران و بلوار لاله شرقی واقع شده است. این مکان یکی از پنج بهداشت و درمان در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان دامپزشکی تهران شعبه 2 و همچنین مبلیران اصل، مسجد جامع بعثت، شیرینی گلستان، شرکت سرمایه گذاری سایپا و بوستان صنایع قرار گرفته است.

درمانگاه دکتر نوروزی (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، حیدری، نرسیده به میدان آتش نشان موقعیت درمانگاه دکتر نوروزی در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. درمانگاه دکتر نوروزی (درمانگاه) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان پژوهنده واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو درمانگاه در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان دامپزشکی تهران شعبه 2 و همچنین درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی دکتر نوروزی، دبیرستان امام سجاد، بوستان تندرستی، انجمن صنفی توزیع برق و کافه چهار باغ قرار گرفته است.

بیمارستان خوش سیرت (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، پیامبر، مطهری، بین نادری و جهاد اکبر موقعیت خوش سیرت در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید. خوش سیرت (بیمارستان) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان پیامبر غربی واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب تک، قهوه خانه حاج علی، شرکت نهالکاران، باران رایانه و فست فود ونوس استار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو شهید ستاری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

شرکت دارویی IPGC (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهران، تهران، جنت آباد جنوبی، نیرو، گلها، بین نیلوفر و کلام موقعیت شرکت دارویی IPGC در محله جنت آباد جنوبی تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید. شرکت دارویی IPGC (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان گلها واقع شده است. این مکان یکی از پنج بهداشت و درمان در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خوش سیرت و مجتمع تجاری اترک و همچنین آموزشگاه زبان ایران اروپا، مجموع ورزشی یزدان، داروخانه بیدار، فروشگاه لاستیک اسکویی و جگر رفقا قرار گرفته است.

بیمارستان دامپزشکی تهران شعبه 2 (محله جنت آباد جنوبی، تهران)

استان تهرانتهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری موقعیت بیمارستان دامپزشکی تهران شعبه 2 در محله جنت آباد جنوبی را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید. بیمارستان دامپزشکی تهران شعبه 2 (بیمارستان) در محله جنت آباد جنوبی تهران و خیابان ستاری، جنوب واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله جنت آباد جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، دبستان شهدای صنایع هواپیمایی، مجتمع مهر، مدرسه شهدای صنایع هواپیمایی ایران و کلنیک دامپزشکی قرار گرفته است.